DSpace User Registration
 

Institutional Repository of Polissia National University >
Інститути, факультети та підрозділи університету >
Факультети >
Інженерії та енергетики >
Кафедра машиновикористання та сервісу технологічних систем >
Матеріали конференцій >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://ir.znau.edu.ua/handle/123456789/12732

Название: Математична модель надійності системи зрошення в теплиці
Другие названия: Mathematical model of reliability of the irrigation system in the greenhouse
Математическая модель надежности системы орошения в теплице
Авторы: Міненко, С. В.
Mynenko, S.
Миненко, С. В.
Савченко, В. М.
Savchenko, V.
Савченко, В. Н.
Ключевые слова: система
system
зрошення
irrigation
орошение
ймовірність безвідмовної роботи
probability of failure-free operation
вероятность безотказной работы
Issue Date: 2018
Издатель: Житомирський агротехнічний коледж
Библиографическое описание: Міненко С. В. Математична модель надійності системи зрошення в теплиці / С. В. Міненко, В. М. Савченко // Перспективи і тенденції розвитку конструкцій та технічного сервісу сільськогосподарських машин і знарядь : зб. тез ІV Всеук. наук.-прак. конф., 28–29 берез. 2018 р. – Житомир : ЖАТК, 2018. – С. 41–44.
Аннотация: Описано математичну модель знаходження ймовірності безвідмовної роботи запропонованої системи зрошення на основі її поділу на підсистеми відповідно до функціонального використання кожної підсистеми.
A mathematical model of the probability of failure-free operation of the proposed irrigation system is described on the basis of its division into subsystems in accordance with the functional use of each subsystem.
Описана математическая модель нахождения вероятности безотказной работы предложенной системы орошения на основе ее деления на подсистемы в соответствии с функциональным использованием каждой подсистемы.
URI: http://ir.znau.edu.ua/handle/123456789/12732
Appears in Collections:Матеріали конференцій

Files in This Item:

File Description SizeFormat
GATK_2018_41-44.PDF563,67 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

ISSN 2414-519X © 2014-2021 Polissia University