DSpace Регистрация
 

Institutional Repository of Zhytomyr National Agroecological University >
Інститути, факультети та підрозділи університету >
Факультети >
Ветеринарної медицини >
Кафедра внутрішніх хвороб тварин та фізіології >
Патенти >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ir.znau.edu.ua/handle/123456789/3206

Название: Спосіб отримання препарату «Метрофет» для корекції статевого циклу ссавців
Авторы: Калиновський, Г. М.
Ревунець, А. С.
Афанасієва, Л. П.
Гончаренко, В. В.
Чупрун, Л. О.
Лутай, І. Ю.
Омеляненко, М. М.
Журавльов, В. Д.
Ключевые слова: статевий цикл
ссавці
тканини матки
біологічно активні речовини
Метрофет
Дата публикации: 25-Янв-2011
Издатель: Державна служба інтелектуальної власності України
Библиографическое описание: Пат. 56673 Україна, МПК A61K 35/48, A61P 15/00. Спосіб отримання препарату «Метрофет» для корекції статевого циклу ссавців / Калиновський Г. М., Ревунець А. С., Афанасієва Л. П., Гончаренко В. В., Чупрун Л. О., Лутай І. Ю., Омеляненко М. М., Журавльов В. Д. ; заявник і патентовласник Житомирський нац. агроекол. ун-т. – № u201007635 ; заявл. 18.06.2010 ; дата публікації 25.01.2011, Бюл. № 2.
Аннотация: 1. Спосіб отримання препарату для корекції статевого циклу ссавців, при якому виготовляють біологічно активну речовину із тканин матки, узятих від ссавців, шляхом витримування їх протягом 2…8 діб при температурі 2…7 °С з наступним промиванням водою при температурі 30..50 °С, подрібненням та перемішуванням з поступовим додаванням 1…3 вагових частин стерильного розбавлювача на 1 частину тканин матки, вистоюванням протягом 1…4 годин при температурі 15…25 °С, витримуванням протягом 20…40 хвилин на водяному огрівнику при температурі 60…80 °С, видаленням твердої частини, фасуванням отриманої рідини в скляну тару, закриванням гумовими корками, герметизацією металевими ковпачками та піддаванням автоклавуванню при температурі 120...130 °С, який відрізняється тим, що біологічно активну речовину виготовляють із вмісту тканин і рідин фетальної частини плаценти, узятої від клінічно здорових ссавців з нормальним перебігом вагітності, безпосередньо протягом 24 годин після народження плода, а автоклавування проводять протягом 1...90 хвилин. 2. Спосіб отримання препарату для корекції статевого циклу ссавців за п. 1, який відрізняється тим, що виготовляють біологічно активну речовину із тканин матки, узятих від ссавців, шляхом витримування їх протягом 5 діб при температурі 5 °С з наступним промиванням водою при температурі 40 °С, подрібненням та перемішуванням з поступовим додаванням 2 вагових частин стерильного розбавлювача на 1 частину тканин матки, вистоюванням протягом 2 годин при температурі 20 °С, витримуванням протягом 30 хвилин на водяному огрівнику при температурі 70 °С, видаленням твердої частини, фасуванням отриманої рідини в скляну тару, закриванням гумовими корками, герметизацією металевими ковпачками та піддаванням автоклавуванню протягом 60 хвилин при температурі 120 °С, при цьому біологічно активну речовину виготовляють із вмісту тканин і рідин фетальної частини плаценти, узятої від клінічно здорових ссавців з нормальним перебігом вагітності, безпосередньо протягом 1 години після народження плода. 3. Спосіб отримання препарату для корекції статевого циклу ссавців за п. 1, який відрізняється тим, що біологічно активну речовину виготовляють із вмісту тканин і рідин фетальної частини плаценти, узятої від клінічно здорових кобил. 4. Спосіб отримання препарату для корекції статевого циклу ссавців за п. 1, який відрізняється тим, що біологічно активну речовину виготовляють із вмісту тканин і рідин фетальної частини плаценти, узятої від клінічно здорових корів. 5. Спосіб отримання препарату для корекції статевого циклу ссавців за п. 1, який відрізняється тим, що біологічно активну речовину виготовляють із вмісту тканин і рідин фетальної частини плаценти, узятої від клінічно здорових овець.
URI: http://ir.znau.edu.ua/handle/123456789/3206
Располагается в коллекциях:Патенти

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Pat_56673_2011.pdf142,78 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

ISSN 2414-519X © 2014-2017 ЖНАЭУ