DSpace Регистрация
 

Institutional Repository of Zhytomyr National Agroecological University >
Інститути, факультети та підрозділи університету >
Факультети >
Інженерії та енергетики >
Кафедра вищої та прикладної математики >
Статті >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ir.znau.edu.ua/handle/123456789/3864

Название: Узагальнене обернення інтегральних операторів Фредгольма з виродженим ядром у банахових просторах
Другие названия: The generalized invesion of Fredholm integral operators with degenerate kernel in Banach spaces
Авторы: Журавльов, В. П.
Zhuravlev, V.
Ключевые слова: інтегальний оператор Фредгольма
Fredholm integral operator
вироджене ядро
degenerate kernel
узагальнено-обернений оператор
generalized inverse operator
Дата публикации: 2014
Издатель: Інститут математики Національної академії наук України
Библиографическое описание: Журавльов В. П. Узагальнене обернення інтегральних операторів Фредгольма з виродженим ядром у банахових просторах / В. П. Журавльов // Нелінійні коливання. – 2014. – Т. 17, № 3. – С. 351–364.
Аннотация: В роботі встановлено умови узагальненої оборотності інтегальних операторів Фредгольма з виродженим ядром у бананових просторах. Отримано нові результати по узагальненому оберненню інтегральних операторів Фредгольма з виродженим ядром у банахових просторах. Детально розглянуто приклад.
The paper conditions for the generalized inversion operator of Fredholm integral operators with degenerate kernel in Banach spaces are determined. New results related to the generalized invesion of Fredholm integral operators with degenerate kernel in Banach spaces are obtained. The detailed example in considered.
URI: http://ir.znau.edu.ua/handle/123456789/3864
ISSN: 1562-3076
Располагается в коллекциях:Статті

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Neliniyni_kolivannya_2014.pdf559,78 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

ISSN 2414-519X © 2014-2017 ЖНАЭУ