DSpace Регистрация
 

Institutional Repository of Zhytomyr National Agroecological University >
Інститути, факультети та підрозділи університету >
Факультети >
Інженерії та енергетики >
Кафедра вищої та прикладної математики >
Статті >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ir.znau.edu.ua/handle/123456789/4115

Название: Linear boundary value problems for normally solvable operator equations in a Banach space
Другие названия: Лінійні крайові задачі для нормально розв’язних операторних рівнянь у банаховому просторі
Авторы: Samoilenko, A.
Самойленко, А. М.
Boichuk, O.
Бойчук, О. А.
Zhuravlev, V.
Журавльов, В. П.
Ключевые слова: boundary value problems
крайові задачі
generally inverses operator
узагальнено оборотний оператор
generalized Green operator
узагальнений оператор Гріна
Дата публикации: 2014
Издатель: Pleiades Publishing, Ltd.
Библиографическое описание: Samoilenko A. M. Linear boundary value problems for normally solvable operator equations in a Banach space / A. M. Samoilenko, A. A. Boichuk, V. F. Zhuravlev // Differential Equations. – 2014. – Vol. 50, No. 3. – P. 1–11.
Аннотация: We consider linear boundary value problems for operator equations with general- ized-invertible operator in a Banach or Hilbert space. We obtain solvability conditions for such problems and indicate the structure of their solutions. We construct a generalized Green operator and analyze its properties and the relationship with a generalized inverse operator of the linear boundary value problem. The suggested approach is illustrated in detail by an example.
Розглянуто лінійні крайові задачі для операторних рівнянь зузагальнено оборотним оператором убанаховомуабогільбертовому просторі. Отриманоумови розв’язностітаких задач та показано структуруїх розв’язків. Побудованоузагальнений операторГріна, досліджено його властивості та зв’язок з узагальнено оборотним оператором лінійної крайової задачі. Запропонований підхід детально проілюстровано на прикладі.
URI: http://ir.znau.edu.ua/handle/123456789/4115
ISSN: 0012-2661
Располагается в коллекциях:Статті

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Differential_Equations_2014_50_3_1-11.pdf185,17 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

ISSN 2414-519X © 2014-2017 ЖНАЭУ