DSpace User Registration
 

Institutional Repository of Zhytomyr National Agroecological University >
Інститути, факультети та підрозділи університету >
Факультети >
Інженерії та енергетики >
Кафедра вищої та прикладної математики >
Статті >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://ir.znau.edu.ua/handle/123456789/4116

Название: Загальний вигляд n-нормальних та d-нормальних операторів у банаховому просторі
Другие названия: The general view of n-normal and d-normal operators in Banach space
Авторы: Журавльов, В. П.
Zhuravlyov, V.
Ключевые слова: нетеровий оператор
Noether's operator
n-нормальний оператор
n-normal operator
d-нормальний оператор
d-normal operator
теорема Ф. В. Аткінсона
F. V. Atkinson's theorem
Issue Date: 2011
Издатель: Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
Библиографическое описание: Журавльов В. П. Загальний вигляд n–нормальних та d–нормальних операторів у банаховому просторі / В. П. Журавльов // Наук. вісн. Чернівецького ун-ту. Сер. Математика. – 2011. – Т. 1, № 4. – С. 52–58.
Аннотация: Доведено теореми про загальний вигляд нормально розв'язних операторів у банаховому просторі, які є n-нормальними та d-нормальними. Ці теореми є узагальненням теореми Ф. В. Аткінсона про загальний вигляд нетерових операторів.
The paper presents on the general viev of normally solvable operators in the Banach space which are n-normal and d-normal. The above theorems are a generalization of F. V. Atkinson's theorem on the general view of the Noether operators.
URI: http://ir.znau.edu.ua/handle/123456789/4116
Appears in Collections:Статті

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Nauk_visnik_Cher_Univ_2011_4_52-58.pdf215,68 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

ISSN 2414-519X © 2014-2017 ZNAEU