DSpace Регистрация
 

Institutional Repository of Zhytomyr National Agroecological University >
Інститути, факультети та підрозділи університету >
Факультети >
Обліку та фінансів >
Кафедра бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту >
Матеріали конференцій >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ir.znau.edu.ua/handle/123456789/4172

Название: Податковий контроль в світлі сучасних вимог податкового законодавства
Другие названия: Налоговый контроль в свете современных требований налогового законодательства
Tax control in light of current tax legislation
Авторы: Гайдучок, Т. С.
Gayduchok, T.
Ключевые слова: податковий контроль
налоговый контроль
tax control
податкове законодавство
налоговое законодательство
tax legislation
Дата публикации: 2015
Издатель: Рута
Библиографическое описание: Гайдучок Т. С. Податковий контроль в світлі сучасних вимог податкового законодавства / Т. С. Гайдучок // Проблеми інтеграції облікових підсистем фінансового, податкового, управлінського і статистичного обліку в умовах гармонізації законодавства України до вимог європейських стандартів : зб. тез доп. на III Міжнар. наук.-практ. інтернет-конф., 27 січ. 2015 р. : в 2-х ч. – Житомир : Рута, 2015. – Ч. 1. : Облікові підсистеми для інформаційного забезпечення аналізу, податкового контролю та функцій управління підприємства. – С. 9–11.
Аннотация: Розкрито роль податкового контролю в сучасних умовах податкового законодавства. Обгрунтовано роль податкового контролю в світлі вимог податкового кодексу України. Однією з найважливіших складових економічної системи є податки. Зростання їх ролі та значення у формуванні доходної частини державного бюджету країни в умовах переходу до ринкової економіки зумовило необхідність виокремлення з державного фінансового контролю самостійного виду контролю, який пов’язаний із перевіркою, по-перше, законності та правильності формування платниками податків податкової бази, по-друге, нарахування та повного і своєчасного перерахування податків до бюджетної системи країни – податкового контролю.
Раскрыта роль налогового контроля в современных условиях налогового законодательства. Обоснована роль налогового контроля в свете требований налогового кодекса Украины.
The role of tax control in modern conditions of tax legislation. Grounded role of tax control in light of the requirements of the Tax Code of Ukraine.
URI: http://ir.znau.edu.ua/handle/123456789/4172
ISBN: 978-617-581-210-5
Располагается в коллекциях:Матеріали конференцій

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
PIOPF_2015_1_9-11.pdf189,94 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

ISSN 2414-519X © 2014-2017 ЖНАЭУ