DSpace Регистрация
 

Institutional Repository of Zhytomyr National Agroecological University >
Періодичні видання >
Вісник ЖНАЕУ >
Архів >
2008, № 1 (22) >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ir.znau.edu.ua/handle/123456789/5011

Название: Модель геомагнітного збурення в системі Земля – іоносфера
Другие названия: Model of geomagnetic disturbance in the Earth – ionosphere system
Авторы: Лось, Л. В.
Los, L.
Бродський, Ю. Б.
Brodskiy, Yu.
Ганношин, В. П.
Gannoshin, V.
Ключевые слова: екологічна безпека
зелетруси
прогнози зелетрусів
дослідження іоносфери
сейсмічна активність
Дата публикации: 2008
Издатель: Державний вищий навчальний заклад «Державний агроекологічний університет»
Библиографическое описание: Лось Л. В. Модель геомагнітного збурення в системі земля – іоносфера / Л. В. Лось, Ю. Б. Бродський, В. П. Ганношин // Вісник ДАЕУ. – 2008. – № 1 (22). – С. 426–432.
Аннотация: Розглянута проблема модельного зв’язку в системі Земля – іоносфера з метою виявлення іоносферних провісників землетрусів. Запропонована нова модель, в основі якої лежить зв’язок між деформацією тектонічних плит і силовим магнітним полем Землі. Використання цієї моделі дозволить проводити дослідження відгуку іоносфери на сейсмічні процеси, що протікають в надрах Землі.
Consideration is being given to the problem of the Earth – ionosphere model connection aimed at discovering the ionospheric heralds of earthquakes. A new model, the basis of which is the relationship between the tectonic plates deformation with the Earth magnetic field of force has been suggested. The use of this model will make it possible to carry out the research of the ionospheric response to the seismic processes taking place in the bowels of the earth.
URI: http://ir.znau.edu.ua/handle/123456789/5011
Располагается в коллекциях:2008, № 1 (22)

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
VZNAU_2008_1_22_426-432.pdf500,22 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

ISSN 2414-519X © 2014-2017 ЖНАЭУ