DSpace Регистрация
 

Institutional Repository of Zhytomyr National Agroecological University >
Інститути, факультети та підрозділи університету >
Науково-інноваційний інститут економіки і агробізнесу >
Матеріали конференцій >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ir.znau.edu.ua/handle/123456789/5179

Название: Економічне управління проектом виробництва органічної гречки
Авторы: Кучер, А. В.
Kucher, A.
Кучер, Л. Ю.
Kucher, L.
Ключевые слова: агробізнес
гречка
реалізація
Дата публикации: 2016
Издатель: Житомирський національний агроекологічний університет; О. О. Євенок
Библиографическое описание: Кучер А. В. Економічне управління проектом виробництва органічної гречки / А. В. Кучер, Л. Ю. Кучер // Органічне виробництво і продовольча безпека : [зб. матеріалів доп. учасн. IV Міжнар. наук.-практ. конф.]. – Житомир : О. О. Євенок, 2016. – С. 49–55.
Аннотация: Одним з ключових трендів розвитку агробізнесу в перспективі вважають асортиментну диверсифікацію вирощуваних культур і відмову від стандартних технологій у господарській діяльності. Перспективним є вирощування нішевих культур, до яких належить і гречка, а новаційним технологічним рішенням можна вважати мінімальну технологію вирощування органічної гречки. Застосування такої технології дає змогу виключити енергомісткі операції, зокрема оранку, залишити на поверхні ґрунту більше рослинних решток, запобігти його ерозії й зекономити пальне. Більше того, органічне виробництво сприяє підвищенню біологічної активності в ґрунті, підсиленню відновлювальних властивостей, нормалізації роботи живих організмів, відтворенню вмісту гумусу, «оздоровленню ґрунту» й мінімізації витрат на добрива й захист рослин і як результат – одержання екологічно чистого врожаю й диверсифікація ризиків і джерел формування доходу та прибутку. Зважаючи на це, ми розробили інноваційно інвестиційний проект виробництва органічної гречки за мінімальною технологією. З маркетингового погляду органічна гречка є перспективною як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринку. Як свідчать дослідження організації EcoConnect, щорічно в Україні виробляють на експорт 6 тис. т органічної гречки. Щодо екологічного фактора, то зазначений проект не лише не справить негативного впливу на навколишнє природне середовище, а й сприятиме розширеному відтворенню родючості ґрунтів.
URI: http://ir.znau.edu.ua/handle/123456789/5179
ISBN: 978-617-7265-64-0
Располагается в коллекциях:Матеріали конференцій

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Organik_2016_49-55.pdf202,93 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

ISSN 2414-519X © 2014-2017 ЖНАЭУ