DSpace User Registration
 

Institutional Repository of Zhytomyr National Agroecological University >
Інститути, факультети та підрозділи університету >
Факультети >
Інженерії та енергетики >
Кафедра вищої та прикладної математики >
Статті >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://ir.znau.edu.ua/handle/123456789/6233

Название: О связи между INJ–конечностью типа и положительностью квадратичной формы Титса для конечных частично упорядоченных множеств
Другие названия: The connection between the INJ-finite type and positive quadratic forms Tits for finite partially ordered sets
Про зв’язок між INJ-скінченного типу і позитивністю квадратичної форми Тітса для кінцевих частково впорядкованих множин
Авторы: Бондаренко, В. М.
Bondarenko, V.
Степочкина, М. В.
Styopochkina, M.
Стьопочкіна, М. В.
Ключевые слова: квадратичная форма Титса
the quadratic Tits form
квадратична форма Тітса
INJ–конечный тип
INJ-finite type
INJ-кінцевий тип
морфизм
morphism
морфізм
частично упорядоченные множества
partially ordered sets
частково впорядковані множини
Issue Date: 2006
Издатель: Ужгородський національний університет
Библиографическое описание: Бондаренко В. М. О связи между INJ–конечностью типа и положительностью квадратичной формы Титса для конечных частично упорядоченных множеств / В. М. Бондаренко, М. В. Степочкина // Наук. вісн. Ужгород. ун-ту. Сер. Математика і інформатика. – 2006. – Вип. 12–13. – С. 33–38.
Аннотация: В данной работе доказано, что любое конечное частично упорядоченное множество с положительно определенной формой Титса имеет INJ-конечный тип.
In this paper we prove that any finite poset with positive definite Tits form is of INJ-finite type.
В цій статті доводиться, що всяка скінченна частково впорядкована множина з додатно визначеною формою Тітса має INJ-скіченний тип.
URI: http://ir.znau.edu.ua/handle/123456789/6233
Appears in Collections:Статті

Files in This Item:

File Description SizeFormat
naukoviy_visnik_2006_12-13.pdf101,33 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

ISSN 2414-519X © 2014-2017 ZNAEU