DSpace Регистрация
 

Institutional Repository of Zhytomyr National Agroecological University >
Інститути, факультети та підрозділи університету >
Факультети >
Інженерії та енергетики >
Кафедра вищої та прикладної математики >
Статті >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ir.znau.edu.ua/handle/123456789/6270

Название: Про серійні частково впорядковані множини з додатно означеною квадратичною формою Тітса
Другие названия: About series posets with positive definite Tits form
Авторы: Бондаренко, В. М.
Bondarenko, V.
Стьопочкіна, М. В.
Styopochkina, M.
Ключевые слова: частково впорядковані множини
partially ordered sets
квадратична форма Тітса
the quadratic Tits form
(min, max)-еквівалентність
(min, max)-equivalent
ізоморфізм
isomorphism
серійність
seriality
Дата публикации: 2006
Издатель: Інститут математики Національної академії наук України
Библиографическое описание: Бондаренко В. М. Про серійні частково впорядковані множини з додатно означеною квадратичною формою Тітса / В. М. Бондаренко, М. В. Стьопочкiна // Нелінійні коливання. – 2006. – Т. 9, № 3. – С. 320–325.
Аннотация: Описано всі серійні частково впорядковані множини з додатно означеною квадратичною формою Тітса і доведено, що довільна частково впорядкована множина порядку більшого за 7 із додатно означеною формою Тітса є серійною.
We have described all series partially ordered sets with positive definite Tits form and prove that an arbitrary partially ordered set of order greater than 7 with a positive definite Tits form is series.
URI: http://ir.znau.edu.ua/handle/123456789/6270
ISSN: 1562-3076
Располагается в коллекциях:Статті

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Neliniyni_kolivannya_2006_3.pdf192,1 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

ISSN 2414-519X © 2014-2017 ЖНАЭУ