DSpace Регистрация
 

Institutional Repository of Zhytomyr National Agroecological University >
Інститути, факультети та підрозділи університету >
Факультети >
Інженерії та енергетики >
Кафедра вищої та прикладної математики >
Статті >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ir.znau.edu.ua/handle/123456789/6271

Название: Умови Сільвестра для частково впорядкованих множин
Другие названия: Sylvester’s conditions for partially ordered sets
Авторы: Стьопочкіна, М. В.
Styopochkina, M.
Ключевые слова: частково впорядковані множини
partially ordered sets
квадратична форма Тітса
the quadratic Tits form
умови Сільвестра
Sylvester's conditions
Дата публикации: 2007
Издатель: Інститут підприємства та сучасних технологій
Библиографическое описание: Стьопочкіна М. В. Умови Сільвестра для частково впорядкованих множин / М. В. Стьопочкіна // Вісник Інституту підприємства та сучасних технологій. – 2007. – № 2 (2). – С. 92–96.
Аннотация: Отримано опис частково впорядкованих множин із додатно визначеною формою Тітса та мінімальних частково впорядкованих множин, форма Тітса яких не є додатно визначеною.
A description of partially ordered sets positively defined form Tits and minimum partially ordered sets Tits form which is not positively defined.
URI: http://ir.znau.edu.ua/handle/123456789/6271
Располагается в коллекциях:Статті

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Visnik_IPST_2007_2.pdf171,97 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

ISSN 2414-519X © 2014-2017 ЖНАЭУ