DSpace Регистрация
 

Institutional Repository of Zhytomyr National Agroecological University >
Інститути, факультети та підрозділи університету >
Факультети >
Інженерії та енергетики >
Кафедра вищої та прикладної математики >
Статті >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ir.znau.edu.ua/handle/123456789/7807

Название: Кількість частково впорядкованих множин, (min, max)-еквівалентних 1-надсуперкритичній частково впорядкованій множині (1, 3, 5)
Другие названия: The number of partially ordered sets (min, max)-equivalent to the 1-oversupercritical partially ordered set (1, 3, 5)
Количество частично упорядоченных множеств, (min, max)-эквивалентных 1-надсуперкритическому частично упорядоченному множеству (1, 3, 5)
Авторы: Стьопочкіна, М. В.
Styopochkina, M.
Степочкина, М. В.
Черв’яков, І. В.
Chervyakov, I.
Червяков, И. В.
Ключевые слова: частково впорядковані множини
partially ordered sets
частично упорядоченные множества
квадратична форма Тітса
the quadratic Tits form
квадратическая форма Титса
(min, max)-еквівалентність
(min, max)-equivalent
(min, max)-эквивалентность
ізоморфізм
isomorphism
изоморфизм
Дата публикации: 2016
Издатель: Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я. С. Підстригача Національної академії наук України
Библиографическое описание: Стьопочкiна М. В. Кількість частково впорядкованих множин, (min, max)-еквівалентних 1-надсуперкритичній частково впорядкованій множині (1, 3, 5) / М. В. Стьопочкіна, І. В. Черв’яков // Прикладні проблеми механіки і математики. – 2016. – Вип. 14 – С. 12–15.
Аннотация: Описано кількість частково впорядкованих множин, (min, max)-еквiвалентних 1-надсуперкритичній примітивній частково впорядкованій множині з одиничною групою автоморфізмів (1, 3, 5).
We describe the number of posets which are (min, max)-equivalent to the oversupercritical primitive partially ordered set with unit automorphism group (1, 3, 5).
Описано количество частично упорядоченных множеств, (min, max)-эквивалентных 1-надсуперкритическому примитивному частично упорядоченному множеству с единичной группой автоморфизмов (1, 3, 5).
URI: http://ir.znau.edu.ua/handle/123456789/7807
ISSN: 1810-3022
Располагается в коллекциях:Статті

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Prikladni_problemi_2016_14_12-15.pdf430,72 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

ISSN 2414-519X © 2014-2017 ЖНАЭУ