DSpace User Registration
 

Institutional Repository of Zhytomyr National Agroecological University >
Інститути, факультети та підрозділи університету >
Факультети >
Інженерії та енергетики >
Кафедра вищої та прикладної математики >
Статті >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://ir.znau.edu.ua/handle/123456789/7814

Название: Псевдообернений оператор до інтегрального оператора Фредгольма з виродженим ядром у гільбертовому просторі
Другие названия: The pseudoinverse operator for Fredholm integral operator with degenerate kernel in Hilbert space
Авторы: Журавльов, В. П.
Zhuravlev, V.
Ключевые слова: нормально розв'язний оператор
normally solvable operator
інтегальний оператор Фредгольма
Fredholm integral operator
псевдообернений оператор
pseudoinvese operator
гільбертовий простір
Hilbert space
Issue Date: 2014
Издатель: Ужгородський національний університет
Библиографическое описание: Журавльов В. П. Псевдообернений оператор до інтегрального оператора Фредгольма з виродженим ядром у гільбертовому просторі / В. П. Журавльов // Наук. вісн. Ужгород. ун-ту. Сер. Математика і інформатика. – 2014. – Вип. 25, № 1. – С. 57–69.
Аннотация: В роботі отримано умови нормальної розв'язності інтегальних операторів Фредгольма з виродженим ядром у гільбертових просторах. Побудовано псевдообернений оператор до інтегрального оператора Фредгольма з виродженим ядром у гільбертовому просторі. Наведено приклад.
The conditions for the normal solution of Fredholm integral operators with degenerate kernel in Hilbert spaces are obtained in the paper. The pseudoinvese operator for Fredholm integral operator with degenerate kernel in Hilbert space is constracted. The example is suggested.
URI: http://ir.znau.edu.ua/handle/123456789/7814
Appears in Collections:Статті

Files in This Item:

File Description SizeFormat
NVUU_2014_25_1_57-69.pdf201,88 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

ISSN 2414-519X © 2014-2017 ZNAEU