DSpace Регистрация
 

Institutional Repository of Zhytomyr National Agroecological University >
Інститути, факультети та підрозділи університету >
Факультети >
Інженерії та енергетики >
Кафедра вищої та прикладної математики >
Статті >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ir.znau.edu.ua/handle/123456789/7932

Название: Solution of normally solvable operator equations in a Hilbert space
Другие названия: Розв'язок нормально розв'язних операторних рівнянь у гільбертовому просторі
Авторы: Zhuravlev, V.
Журавльов, В. П.
Ключевые слова: pseudoinverse operator
псевдообернений оператор
normally solvable equation
нормально розв'язне рівняння
generally inverses operator
односторонньо псевдообернений оператор
Дата публикации: 2013
Издатель: Springer Science; Business Media New York
Библиографическое описание: Zhuravlev V. F. Solution of normally solvable operator equations in a Hilbert space / V. F. Zhuravlev // Journal of Mathematical Sciences. – 2013. – Vol. 189, № 5. – P. 751–764.
Аннотация: We find a formula for the unique pseudoinverse of a normally solvable operator, establish conditions for the existence of a unique solution of a normally solvable equation, and obtain its representation in a Hilbert space. We also introduce the notion of one-sided pseudoinverse operators for normally solvable operators acting in Hilbert spaces and consider methods for their construction.
Отримано формулу для єдиного псевдооберненого оператора до нормально розв'язного, умови існування та представлення єдиного розв'язку нормально розв'язних рівнянь у гільбертових просторах. Введено поняття односторонньо псевдообернених операторів до нормально розв'язних, які діють у гільбертових просторах, розглянуто методи їх побудови.
URI: http://ir.znau.edu.ua/handle/123456789/7932
ISSN: 1072-3374
Располагается в коллекциях:Статті

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
JMS_2013_189_5_751-764.pdf182,64 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

ISSN 2414-519X © 2014-2017 ЖНАЭУ