DSpace Регистрация
 

Institutional Repository of Zhytomyr National Agroecological University >
Інститути, факультети та підрозділи університету >
Факультети >
Інженерії та енергетики >
Кафедра вищої та прикладної математики >
Статті >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ir.znau.edu.ua/handle/123456789/7933

Название: Generalization of the Schmidt lemma to the case of n-normal and d-normal operators in a Banach space
Другие названия: Узагальнення леми Е. Шмідта на випадок n-нормальних та d-нормальних операторів у банаховому просторі
Авторы: Zhuravlev, V.
Журавльов, В. П.
Ключевые слова: Schmidt lemma
лема Е. Шмідта
Fredholm operator
оператор Фредгольма
Noetherian operator
нетеровий оператор
d-normal operator
d-нормальний оператор
n-normal operator
n-нормальний оператор
Дата публикации: 2009
Издатель: Springer Science+Business Media
Библиографическое описание: Zhuravlev V. F. Generalization of the Schmidt lemma to the case of n-normal and d-normal operators in a Banach space / V. F. Zhuravlev // Nonlinear Oscillations. – 2009. – Vol. 12, № 4. – P. 456–463.
Аннотация: We generalize the known Schmidt lemma to the case of linear, bounded, normally solvable operators that are n-normal or d-normal in infinite-dimensional Banach spaces. It is assumed that the kernels and images of these operators have complements in these spaces.
Узагальнено відому лему Е. Шмідта на випадок лінійних обмежених номально розв'язних операторів у нескінченних банаxових просторах, які є n- або d-нормальними. Передбачається, що ядро та образ оператора доповнювальні у цих просторах.
URI: http://ir.znau.edu.ua/handle/123456789/7933
ISSN: 1536-0059
Располагается в коллекциях:Статті

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
NO_2009_12_4_456-463.pdf168,98 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

ISSN 2414-519X © 2014-2017 ЖНАЭУ