DSpace Регистрация
 

Institutional Repository of Zhytomyr National Agroecological University >
Інститути, факультети та підрозділи університету >
Факультети >
Інженерії та енергетики >
Кафедра вищої та прикладної математики >
Статті >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ir.znau.edu.ua/handle/123456789/7937

Название: Periodic solutions of nonlinear autonomous systems in critical cases
Другие названия: Періодичні розв'язки нелінійних автономних систем у критичних випадках
Авторы: Boichuk, A.
Бойчук, О. А.
Zhuravlev, V.
Журавльов, В. П.
Chuiko, S.
Чуйко, С. М.
Ключевые слова: weakly-nonlinear autonomous systems
слабонелінійна автономна система
periodic solutions
періодичні розв'язки
critical case
критичний випадок
equation for generating amplitudes
рівняння для породжуючих амплітуд
Moore-Penrose pseudo-inverse matrix
псевдообернена за Муром-Пенроузом матриця
Дата публикации: 1990
Издатель: Plenum Publishing Corporation
Библиографическое описание: Boichuk A. A. Periodic solutions of nonlinear autonomous systems in critical cases / A. A. Boichuk, V. F. Zhuravlev, S. M. Chuiko // Ukrainian Mathematical Journal. – 1990. – Vol. 42, № 9. – P. 1049–1054.
Аннотация: We obtain coefficient conditions of existence and an iterational algorithm for constructing periodic solutions of weakly perturbed autonomous nonlinear differential systems in critical cases in the presence of multiple roots for generating amplitudes.
Отримано коефіцієнтні умови існування та ітераційний алгоритм побудови періодичних розв'язків слабозбурених автономних нелінійних диференціальних систем в критичних випадках при кратних коренях рівняння для породжуючих амплітуд.
URI: http://ir.znau.edu.ua/handle/123456789/7937
ISSN: 0041-5995
Располагается в коллекциях:Статті

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
UMJ_1990_42_9_1049-1054.pdf401,77 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

ISSN 2414-519X © 2014-2017 ЖНАЭУ