DSpace Регистрация
 

Institutional Repository of Zhytomyr National Agroecological University >
Інститути, факультети та підрозділи університету >
Факультети >
Інженерії та енергетики >
Кафедра вищої та прикладної математики >
Статті >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ir.znau.edu.ua/handle/123456789/7940

Название: Solvability criterion and representation of solutions of n-normal and d-normal linear operator equations in a Banach space
Другие названия: Критерій розв'язності та представлення розв'язків лінійних n-нормальних та d-нормальних операторних рівнянь у банаxовому просторі
Авторы: Zhuravlev, V.
Журавльов, В. П.
Ключевые слова: Schmidt lemma
лемма Е. Шмідта
generalized inverse operator
узагальнено оборотний оператор
n-normal operator
n-нормальний оператор
d-normal operator
d-нормальний оператор
Дата публикации: 2010
Издатель: Springer Science+Business Media
Библиографическое описание: Zhuravlev V. F. Solvability criterion and representation of solutions of n-normal and d-normal linear operator equations in a Banach space / V. F. Zhuravlev // Ukrainian Mathematical Journal. – 2010. – Vol. 62, № 2. – P. 186–202.
Аннотация: On the basis of a generalization of the well-known Schmidt lemma to the case of n-normal and d-normal linear bounded operators in a Banach space, we propose constructions of generalized inverse operators. We obtain criteria for the solvability of linear equations with these operators and formulas for the representation of solutions of these equations.
На основі узагальнення відомої лемми Е. Шмідта на випадок лінійних обмежених n- та d-нормальних операторів у банаxовому просторі запропоновано конструкції узагальнено обернених операторів. Отримано критерії розв'язності та формули для представлення розв'язків лінійних рівнянь з такими операторами.
URI: http://ir.znau.edu.ua/handle/123456789/7940
ISSN: 0041-5995
Располагается в коллекциях:Статті

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
UMJ_2010_62_2_186-202.pdf210,13 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

ISSN 2414-519X © 2014-2017 ЖНАЭУ