DSpace User Registration
 

Institutional Repository of Zhytomyr National Agroecological University >
Інститути, факультети та підрозділи університету >
Факультети >
Інженерії та енергетики >
Кафедра вищої та прикладної математики >
Статті >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://ir.znau.edu.ua/handle/123456789/7941

Название: Слабконелінійні рівняння Фредгольма з виродженим ядром у банаxових просторах
Другие названия: Weak non-linear Fredholm integral equations with degenerated kernel in Banach spaces
Слабонелинейные уравнения Фредгольма с вырожденным ядром в банаховых пространствах
Авторы: Журавльов, В. П.
Zhuravlev, V.
Журавлев, В. Ф.
Ключевые слова: слабконелінійні інтегральні рівняння Фредгольма
weak non-linear Fredholm integral equation
слабонелинейные уравнения Фредгольма
ітераційна процедура
iterative procedure
итерационная процедура
псевдообернений оператор
pseudoinverse operator
псевдообратный оператор
Issue Date: 2015
Издатель: Інститут математики Національної академії наук України
Библиографическое описание: Журавльов В. П. Слабконелінійні рівняння Фредгольма з виродженим ядром у банаxових просторах / В. П. Журавльов // Український математичний журнал. – 2015. – Т. 67, № 11. – С. 1477–1490.
Аннотация: У роботі розглянуто слабконелінійні рівняння Фредгольма з виродженим ядром у банахових просторах. Отримано необхідні умови та достатні умови існування розв'язків таких рівнянь, побудовано збіжні ітераційні процедури для побудови єдиного розв'язку та хоча б одного з можливих розв'язків.
The paper highlights the weak non-linear Fredholm integral equations with degenerated kernel in Banach spaces. The author has obtained necessary conditions and sufficient conditions for finding the solutions of such equations. The author also managed to establish the converging iterative procedures for constructing the only possible solution, or at least one of possible solutions.
Рассматриваются слабонелинейные уравнения Фредгольма с вырожденным ядром в банаховых пространствах. Получены необходимое условие и достаточные условия существования решений таких уравнений, построены сходящиеся итерационные процедуры для построения единственного решения и хотя бы одного из возможных решений.
URI: http://ir.znau.edu.ua/handle/123456789/7941
ISSN: 1027-3190
Appears in Collections:Статті

Files in This Item:

File Description SizeFormat
UMJ_2015_67_11_1477-1490.pdf310,84 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

ISSN 2414-519X © 2014-2017 ZNAEU