DSpace Регистрация
 

Institutional Repository of Zhytomyr National Agroecological University >
Інститути, факультети та підрозділи університету >
Науково-інноваційний інститут екології та лісу >
Статті >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ir.znau.edu.ua/handle/123456789/9055

Название: Консортивні зв’язки птахів у весняно-літній період в умовах Пищівського лісництва ДП «Новоград-Волинське ДЛМГ»
Авторы: Климчук, О. О.
Klymchuk, O.
Ключевые слова: орнітоконсорції
топічні зв’язки
трофічні зв’язки
біоморфічний аналіз
Дата публикации: 2017
Издатель: Житомирський національний агроекологічний університет
Библиографическое описание: Климчук О. О. Консортивні зв’язки птахів у весняно-літній період в умовах Пищівського лісництва ДП «Новоград-Волинське ДЛМГ» / О. О. Климчук // Наукові читання – 2017 : наук.-теорет. зб. / ЖНАЕУ, Наук.-інновац. ін-т екології та лісу. – Житомир : ЖНАЕУ, 2017. – С. 94–97.
Аннотация: Постановка проблеми. У функціонуванні орнітоконсорції весняно-літній період має важливе значення: основну частину часу птахи витрачають на будівництво гнізд, охорону гніздових територій, насиджування яєць, годування пташенят. Спостерігається рівномірне розміщення комахоїдних птахів і відносна стабілізація їх чисельності. Відповідно це проявляється у різних видах консортивних зв’язків. У весняно-літній період спостерігається інтенсифікація топічних зв’язків і цей процес вимагає великої кількості часу на спів, спостереження та іншу активність, пов’язану з конкуренцією за місце гніздування. Дослідження цього питання і полягає у вивченні консортивних зв’язків птахів у зазначену пору року.
URI: http://ir.znau.edu.ua/handle/123456789/9055
Располагается в коллекциях:Статті

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Nauk_chyt_2017_94-97.pdf275,29 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

ISSN 2414-519X © 2014-2017 ЖНАЭУ