DSpace User Registration
 

Institutional Repository of Zhytomyr National Agroecological University >
Інститути, факультети та підрозділи університету >
Факультети >
Обліку та фінансів >
Кафедра комп'ютерних технологій і моделювання систем >
Статті >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://ir.znau.edu.ua/handle/123456789/2493

Название: Моделювання фізичних процесів системою одномірних диференціальних перетворень
Другие названия: Modeling of physical processes of the system of one-dimensional differential transformations
Авторы: Баранов, В. Л.
Baranov, V.
Молодецька, К. В.
Molodetska, K.
Шевченко, О. М.
Shevchenko, O.
Ключевые слова: одновимірні диференціальні перетворення
one-dimensional differential conversion
фізичні процеси
physical processes
некоректна задача
incorrect task
похибка моделювання
modeling error
Issue Date: 2010
Издатель: Національний авіаційний університет
Библиографическое описание: Баранов В. Л. Моделювання фізичних процесів системою одномірних диференціальних перетворень / В. Л. Баранов, К. В. Молодецька, О. М. Шевченко // Захист інформації. – 2010. – № 4. – С. 90–96.
Аннотация: Дослідження складних динамічних систем (СДС) пов’язане з моделюванням фізичних процесів, покладених в основу їх функціонування. Проблема підвищення ефективності моделювання СДС вимагає розробки нових методів моделювання фізичних процесів. В статті запропоновано метод моделювання фізичних процесів на основі системи одновимірних диференціальних перетворень, що дозволяє виключити необхідність розв’язку некоректної задачі і спростити процес математичного моделювання.
Описание: The study of complex dynamic systems (VTS) is associated with the modeling of physical processes underlying their operation. The problem of efficiency VTS modeling requires the development of new methods of modeling physical processes. In the article the method of modeling of physical processes on the basis of one-dimensional differential transformation that eliminates the need for solution of incorrect tasks and simplify the process of mathematical modeling.
URI: http://ir.znau.edu.ua/handle/123456789/2493
ISSN: 2221-5212
Appears in Collections:Статті

Files in This Item:

File Description SizeFormat
zi_2010_4_90-96.pdf175,09 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

ISSN 2414-519X © 2014-2017 ZNAEU