DSpace User Registration
 

Institutional Repository of Polissia National University >
Інститути, факультети та підрозділи університету >
Факультети >
Інформаційних технологій, обліку та фінансів >
Кафедра комп'ютерних технологій і моделювання систем >
Матеріали конференцій >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://ir.znau.edu.ua/handle/123456789/3437

Название: Прогнозування динаміки поширення контенту й запитів на нього, за даними контент-аналізу повідомлень у соціальних інтернет-сервісах
Авторы: Грищук, Р. В.
Hryshchuk, R.
Молодецька, К. В.
Molodetska, K.
Ключевые слова: інформаційна безпека
information security
показник Херста
Hurst exponent
соціальні інтернет-сервіси
social networking services
контент-функція
content-function
деструктивний інформаційний посил
destructive outreaches
Issue Date: 2016
Издатель: Європейський університет
Библиографическое описание: Грищук Р. В. Прогнозування динаміки поширення контенту й запитів на нього, за даними контент-аналізу повідомлень у соціальних інтернет-сервісах / Р. В. Грищук, К. В. Молодецька // Актуальні питання забезпечення кібербезпеки та захисту інформації : тези доп. ІІ міжнар. наук.-практ. конф., 24–27 лют. 2016 р. – К. : Вид-во Європейського ун-ту, 2016. – С. 58–59.
Аннотация: Вивчення досвіду подій, які відбулися під час “Арабської весни” та під час “Кольорових революцій” дозволило зробити висновок про те, що соціальні інтернет-сервіси (СІС) відіграють не останню роль і в державоутворюючих процесах, у тому числі й в Україні. У період збройної агресії Російської Федерації проти України СІС стали одними з найдієвіших інструментів “гібридної війни”. Так поширення в СІС недостовірного та упередженого контенту призводило й надалі призводить до суттєвого збільшення кількості загроз інформаційній безпеці держави. Аналогічна ситуація характерна і формуванню акторами запитів на відповідний контент. Тому організація ефективної інформаційної протидії неминуче пов’язана зі знаходженням в СІС контенту або запитів на такий контент, що містять деструктивні інформаційні посили, його оцінюванням та прогнозуванням динаміки поширення, тобто вирішенням завдань контент-аналізу. Таким чином, прогнозування динаміки поширення контенту або запитів на нього за даними контент-аналізу повідомлень у СІС є актуальним теоретико-прикладним завданням яке на шляху вирішення проблеми забезпечення інформаційної безпеки держави, потребує свого розв’язання. Сутність та зміст такого завдання розкрито у доповіді.
URI: http://ir.znau.edu.ua/handle/123456789/3437
Appears in Collections:Матеріали конференцій

Files in This Item:

File Description SizeFormat
APZKZI_2016_58-59.pdf491,18 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

ISSN 2414-519X © 2014-2021 Polissia University