DSpace Регистрация
 

Institutional Repository of Zhytomyr National Agroecological University >
Інститути, факультети та підрозділи університету >
Факультети >
Інженерії та енергетики >
Кафедра вищої та прикладної математики >
Статті >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://ir.znau.edu.ua/handle/123456789/4119

Название: Лінійні крайові задачі для інтегральних рівнянь Фредгольма з виродженим ядром у банаховому просторі
Другие названия: Linear boundary-value problems for Fredholm integral equations with degenerate kernel in Banach space
Линейные краевые задачи для интегральных уравнений Фредгольма с вырожденным ядром в банаховом пространстве
Авторы: Журавльов, В. П.
Zhuravlyov, V.
Журавлев, В. Ф.
Ключевые слова: інтегральне рівняння Фредгольма
Fredholm integral equations
интегральное уравнение Фредгольма
крайова задача
boundary-value problems
краевая задача
узагальнено-обернений оператор
generally inverses operator
обобщенно-обратный оператор
Дата публикации: 2014
Издатель: Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
Библиографическое описание: Журавльов В. П. Лінійні крайові задачі для інтегральних рівнянь Фредгольма з виродженим ядром у банаховому просторі / В. П. Журавльов // Буковинський математичний журнал. – 2014. – Т. 2, № 4. – С. 57–64.
Аннотация: У роботі встановлено умови розв’язності та побудовано загальні розв’язки не всюди розв’язних інтегральних рівнянь Фредгольма з виродженим ядром та крайових задач для них у банахових просторах. Детально розглянуто приклад.
The paper presents conditions of solvability and constructions of general solutions for Fredholm integral equations with generate kernel which need not be always solvable, as well as for boundary value problems for them in Banach spaces. An example is considered in details.
В работе получены условия разрешимости и получены общие решения не везде разрешимых интегральных уравнений Фредгольма с вырожденным ядром и краевых задач для них в банаxовых пространствах. Детально рассмотрен пример
URI: http://ir.znau.edu.ua/handle/123456789/4119
ISSN: 2309-4001
Располагается в коллекциях:Статті

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Bukov_matemat_zhur_2014.pdf205,94 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

ISSN 2414-519X © 2014-2017 ЖНАЭУ