DSpace User Registration
 

Institutional Repository of Polissia National University >
Інститути, факультети та підрозділи університету >
Факультети >
Економіки та менеджменту >
***Кафедра економічної теорії, інтелектуальної власності та публічного управління >
Матеріали конференцій >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://ir.znau.edu.ua/handle/123456789/7460

Название: Європейський досвід вільного розповсюдження об'єктів авторського права у зв'язку з навчанням і науковими дослідженнями
Авторы: Литвинчук, І. Л.
Lytvynchuk, I.
Ключевые слова: авторське право
наукові дослідження
освіта
копірайт
інтелектуальна власність
Issue Date: 2013
Издатель: Східноукраїнський інститут економіки та управління
Библиографическое описание: Литвинчук І. Л. Європейський досвід вільного розповсюдження об’єктів авторського права у зв’язку з навчанням і науковими дослідженнями / І. Л. Литвинчук // Сучасні тенденції в економіці та управлінні: новий погляд : зб. матеріалів міжнар. наук.-практ. конф., 26–27 квіт. 2013 р. – Донецьк : СІЕУ, 2013. – С. 39–40.
Аннотация: В статті охарактеризовано Європейський досвід вільного розповсюдження об'єктів авторського права у зв'язку з навчанням і науковими дослідженнями. Було визначено, що використання підходів до авторського права, котрі застосовуються європейськими країнами, сприятимуть розширенню прав і свобод науково-освітнього співтовариства України, а також розвитку співробітництва між навчальними закладами. Останнім часом дедалі більшого поширення в суспільстві набувають економіко-правові відносини, які виникають у зв'язку із створенням та використанням творів науки, літератури і мистецтва (авторське право, копірайт). На відміну від сфери промислової власності, де творці одержують охоронні документи у формі патентів чи свідоцтв відповідно до суворих процедур (спеціальний порядок визначення пріоритету, перевірка новизни), виникнення та здійснення авторських прав не потребує виконання жодних формальностей. Твори є об'єктами авторського права незалежно від їх завершеності, призначення, цінності тощо, а також незалежно від способу чи форми вираження. Копірайт виникає негайно після закінчення роботи над авторським твором, незалежно від того, де і коли ця робота була опублікована і чи була опублікована взагалі, а також чи були зареєстровані права автора на неї.
URI: http://ir.znau.edu.ua/handle/123456789/7460
Appears in Collections:Матеріали конференцій

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Zb_ mater_mizhnar_nauk-prakt_ konf_2013_39-40.pdf18,5 kBAdobe PDFView/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

ISSN 2414-519X © 2014-2021 Polissia University